Członkowie (wykaz alfabetyczny i branżowy)


  1. Elektronika, optoelektronika, telekomunikacja i komponenty (14)
  2. Inne (15)
  3. Instytuty i jednostki badawczo-rozwojowe (8)
  4. Lotnictwo (7)
  5. Obrót specjalny (15)
  6. Okręty i ich wyposażenie (5)
  7. Sprzęt opancerzony, środki transportu i systemy artyleryjskie (11)
  8. Systemy kierowania i dowodzenia C4I (8)
  9. Systemy uzbrojenia, amunicja i materiały wybuchowe (7)
  10. Wyposażenie indywidualne żołnierza (10)
  11. Wyposażenie inżynieryjne, chemiczne i logistyczne (14)

Alfabetyczna lista wszystkich członków Izby (93)

1

1 LOGISTICS ŻURALSKI Sp. z o.o.

A

AIR-POL Ltd. AMZ-KUTNO Sp. z o.o. ANDROPOL S.A. ANKOL Sp. z o.o. ARLEN S.A. ARMINEX TRADING Sp. z o.o. ARMPOL Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Sp. z o.o ARPOL Sp. z o.o. AUTO-HIT Sp. z o.o. AVIO POLAND Ltd. AVIOMET Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Badawczo – Produkcyjne

B

BEES-POL Sp. z o.o. BIPROMASZ BIPRON TRADING Sp. z o.o. BUMAR Sp. z o.o.

C

Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw COMPUTERLAND S.A.

D

DGT Sp. z o.o.

E

EGERIA Sp. z o.o. Elektronika POLSKI HOLDING OBRONNY ETRONIKA Sp. z o.o.

F

FABRYKA SAMOCHODÓW HONKER Sp. z o.o. FABRYKA SPRZĘTU RATOWNICZEGO I LAMP GÓRCZNICZYCH „FASER” S.A.

G

GASTROMEDIA Sp. z o.o. GERMAZ Sp z o.o. GOLD-BUDEX Sp. z o.o.

H

HUTA STALI JAKOŚCIOWYCH S.A. HYDROMECH SA

I

INSTYTUT LOTNICTWA INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH Instytut Tele Radiotechniczny

J

JAKUSZ Sp. z o.o. JELCZ-KOMPONENTY Sp. z o.o.

K

Kancelaria Prawna Sławomir Reszka KANO Sp. z o.o. KenBIT Sp. J. KOLT S.A. Przedsiębiorstwo Techniczno- Handlowe KONTAKT SIMON S.A. Fabryka Sprzętu Elektrotechnicznego KUPCZAK PRODUCTS Sp. z o.o.

L

LUBAWA S.A.

M

MACTRONIC Mocek Sp. Jawna MAGNUM X Sp. z o.o. MASKPOL S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MAW TELECOM INTERNATIONAL Sp. z o.o. MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE S.A. MILITUS-PL Sp. z o.o. MORATEX Instytut Techniczny Wyrobów Włókienniczych

N

NATTAN NEFAB PACKAGING POLAND Sp. z o.o.

O

OPTIMUM s.c. Biuro Konsultacyjno – Wdrożeniowe

P

P.P.E.B. KONTENER Sp. z o.o. PIMCO Sp. z o.o. POLSHIPPING Sp. z o.o. POLSKI HOLDING OBRONNY Sp. z o.o. PREXER Sp. z o.o. PROTEKTOR S.A. Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego PRZEDSIĘBIORSTWO BADAWCZO-PRODUKCYJNE „ENAMOR” Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MASZYN BUDOWLANYCH PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MOTORYZACJI PZL – ŚWIDNIK S.A. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego

R

RADIOTECHNIKA MARTEING Sp. z o.o. RADMOR S.A REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. RIEBER FOODS POLSKA S.A.

S

SENER Sp. z o.o. SILTEC Sp. z o.o. SOPRO POLSKA Sp. z o.o. SPÓŁDZIELNIA PRACY WYROBÓW SKÓRZANYCH im. Jana Kilińskiego STOCZNIA MARYNARKI WOJENNEJ SA SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALISTYCZNE Sp. z o.o.

T

Teldat Sp.J. TRANSBIT Sp. z o.o. TRAWENA S.A.

U

UNIMOR – RADIOCOM Sp. z o.o. UNIMOR SA Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNITRONEX POLAND Sp. z o.o.

V

VIGO – SYSTEM Sp. z o.o.

W

WAMTECHNIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe WB ELECTRONICS SA WITU – Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia WL GORE & ASSOCIATES POLSKA Sp. z o.o. WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII WOJSKOWY INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI PANCERNER I SAMOCHODOWEJ WÓLCZANKA S.A. WORKS 11 WSK „PZL-RZESZÓW” S.A.

Z

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO ZAKŁAD SPRZĘTU PRECYZYJNEGO „NIEWIADÓW” S.A. ZAKŁAD SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ZSK Sp. z o.o. ZARZĄD WYWIADU EKONOMICZNEGO