Targi LOGIS-MIL 2024 w Bydgoszczy.

17 czerwca 2024

W dniach 13-14 czerwca 2024 roku odbyły się w Bydgoszczy targi Logis-Mil 2024 dedykowane dla szerokiej rzeszy przedstawicieli służb mundurowych w Polsce, zorganizowane przez Stowarzyszenie Dostawców na rzecz Służb Mundurowych i firmę Blu Holding.

   Targi Obronności i Bezpieczeństwa Narodowego LOGIS-MIL 2024 zostały objęte Honorowym Patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Obrony Narodowej Władysława Kosiniaka-Kamysza.

   Targi w imieniu Premiera KOSINIAK-KAMYSZA otworzył Stanisław WZIĄTEK – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

  47 wystawców prezentowało produkty i usługi, które mogą znaleźć potencjalne praktyczne zastosowanie  w wojsku, policji, straży granicznej, straży p-poż. i innych formacjach mundurowych.

   Na targach nie zabrakło członków Izby firm: TELDAT Sp. z o.o., który był partnerem wspierającym; ARPOL Sp. z o.o. z racjami żywnościowymi, ZM TARNÓW SA m. in. z karabinkiem MWS-15, karabinem samopowtarzalnym MWS-25 i MWS-38, karabinem maszynowym UKM 2020S, karabinem wyborowym BOR, moździerzem LMC oraz granatnikiem rewolwerowym RGP-40, czy też WZL Nr 2 SA z bezzałogowymi statkami powietrznymi z rodziny INNOLOT.