Aktualności
14 grudnia 2018
Tworzymy technologie komunikowania,by zmieniać świat organizacji. Nasze rozwiązania dają ci realną kontrolę nad informacją. Największy nacisk kładziemy na to, byś był w 100% bezpieczny. 20 lat temu zbudowaliśmy jedną z największych sieci światłowodowych w Polsce.Daliśmy cyfrowy przepływ informacji blisko tysiącu firm i instytucji. Ale dziś ich potrzeby są o wiele większe.
4 lutego 2016
W dniach 26-30 stycznia b.r. na zaproszenie Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju przebywała w Polsce 5-osobową delegację sił zbrojnych Ukrainy na czele z doradcą szefa Sztabu Generalnego ukraińskich sił zbrojnych, Panią Kateryną Rogach.
Program promocji
11 lutego 2016
Ministerstwo Rozwoju przewiduje, że na wsparcie promocji eksportu polskiego przemysłu obronnego będzie przeznaczona kwota co najmniej 13,5 mln zł - zapewnił Radosław Domagalski-Łabędzki, wiceminister rozwoju.
Z życia Izby

W dniach 5-8 wrzesień 2017 roku odbyła się w Kielcach 24-ta edycja największych targów branży obronnej w Polsce – targami poświęconymi przemysłowi wojskowemu. Firmy które razem z Polską Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju wystawiały się na jednym stoisku to: Enigma S.A Speedcom Klimawent S.A Zespół Badań i Analiz Militarnych ZBiAM Exatel Zakład Sprzętu Precyzyjnego NIEWIADÓW S.A Między Narodowe Targi

Wykorzystanie technologii i sprzętu podwójnego przeznaczenia w umacnianiu bezpieczeństwa chemicznego – perspektywiczny kierunek rozwoju polskiego sektora obronnego i współpracy na szczycie bezpieczeństwa chemicznego – Chemss2016.
Przemysł obronny
Wydawnictwa